AM-70 EX součástí dynamických ukázek na IDETU

Ve dnech 24. - 26. května 2023 proběhl na brněnském výstavišti veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET. V rámci společné expozice s Czechoslovak Group představila naše společnost několik vozidel, a to na vnitřní i venkovní expozici.

Již tradičně byl veletrh doplněn o živé dynamické ukázky, které probíhali v IDET aréně v prostorách výstaviště. Dynamické ukázky nabídli ke shlédnutí jízdy vozidel TATRA a simulace zásahů Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Armády ČR či Vězeňské služby ČR.

Letos poprvé jsme měli možnost představit naše vozidla živě v akci všem návštěvníkům v rámci bloku dynamických ukázek speciální techniky. Jedním z předváděných vozidel byl právě mostní automobil AM-70 EX.

Dvoučlenná posádka ve své části dynamických ukázek představila položení jednoho mostního pole s částečným vysunutím podpěry a následné naložení zpět na vozidlo. Návštěvníkům byly představeny a popsány jednotlivé (čtyři) fáze pokládky, a (tři) fáze nakládky mostního pole.

Reakce sledujících byly skvělou zpětnou vazbou pro naše vozidlo a techniky. Budeme se těšit na viděnou za dva roky opět v IDET aréně!